Medaliści światowych wojskowych igrzysk sportowych w judo
Organizator | |||
---|---|---|---|
Liczba konkurencji | 16 | ||
| |||
Strona internetowa |
Medaliści światowych wojskowych igrzysk sportowych w judo – zestawienie zawodników i zawodniczek, którzy przynajmniej raz stanęli na podium światowych igrzysk wojskowych w judo.
Rywalizacja o medale w judo przeprowadzana jest od 1. Światowych Wojskowych Igrzysk Sportowych, które odbyły się w 1995 roku w Rzymie[1]. Zawody są rozgrywane indywidualnie oraz drużynowo[2].
Mężczyźni
Waga superlekka
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Vardan Voskanyan | Marek Matuszek | Gleyson Alves Hak Gwon Han |
1999 Zagrzeb | Cyril Soyer | Roland Stegmüller | Fúlvio Miyata Lasza Szawdatuaszwili |
2003 Katania | Lee Chul-jae | Kim Gue-ro | Yunbing Jia Jeroen Smeets |
2007 Hajdarabad | Evgeny Kudiakow | Kim Kyong-jin | Rishod Sobirov Albert Techov |
2011 Rio de Janeiro | Choi Gwang-hyeon | Jełdos Smietow | Kim Kyong-jin Mohammad Javani Jouni |
2015 Mungyeong | Felipe Kitadai | Vugar Shirinli | Hwang Dong-kyu Fraj Dhouibi |
2019 Wuhan | Kim Won-jin | Vincent Limare | Sukhrob Boqiev Ariunbold Enkhtaiwan |
Waga półlekka
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Yun Yong-sik | Lee Jung-hwa | Georgi Georgiew Philip Laats |
1999 Zagrzeb | Girolamo Giovinazzo | Georgi Georgiew | Dawit Margoszwili Marek Matuszek |
2003 Katania | Islam Matsiew | Sezer Huysuz | Marek Matuszek Gábor Neu |
2007 Hajdarabad | Adrian Kulisch | Revazi Zintiridis | Sezer Huysuz Alamus |
2011 Rio de Janeiro | Tomasz Kowalski | Mohsen Ghaffar | Leandro Cunha Kenneth van Gansbeke |
2015 Mungyeong | Ali Eid Elshoufy | Batsuuri Adiya | Han Jang-soo Nicat Şıxəlizadə |
2019 Wuhan | Artyom Szturbabin | Mukhriddin Tillovov | Jeong Yong-uk Erkhembaya Battogtokh |
Waga lekka
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Choi Jae-yun | Francesco Lepre | Kim Hun-tae Ralf Akoto |
1999 Zagrzeb | Seo Yoon-seok | Marko Sentić | Sebastian Pereira Giuseppe Maddaloni |
2003 Katania | Song Dae-nam | Marco Lamprecht | Gregor Brod Konstantin Zarecki |
2007 Hajdarabad | Koen Sleeckx | Ji Seob-yoon | Kim Chol-su Alexander Buryłow |
2011 Rio de Janeiro | Eldar Zaripkanow | David Papaux | Bruno Mendonça René Schneider |
2015 Mungyeong | Lee Jung-min | Vahid Bana | Ludovic Cavallera Huseyn Rahimli |
2019 Wuhan | Chikmatiloch Turajew | Sai Yinjirigala | Andrea Gismodo Armen Agaian |
Waga półśrednia
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Laurent François | Alessandro Pilati | Dario Romano Alexander Guedes |
1999 Zagrzeb | Alexander Guedes | Patrick Klas | Patrick Reiter Boris Novotny |
2003 Katania | Roberto Meloni | Giuseppe Maddaloni | Denis Ogienko Min Gun-sik |
2007 Hajdarabad | Guillaume Elmont | Youseef Badra | Florian Rinnerthaler Antonio Ciano |
2011 Rio de Janeiro | Leandro Guilheiro | Giovanni Carollo | Łukasz Błach Cho Seung-kwon |
2015 Mungyeong | Lee Seung-su | Asłan Lappinagov | Julian Kermarrec Saeid Mollaei |
2019 Wuhan | Iwajło Iwanow | Andrea Regis | Hidayət Heydərov Lee Sung-ho |
Waga średnia
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Giorgio Vismara | Lee Song-hak | Alex Smeets Tagir Abdulaev |
1999 Zagrzeb | Mark Huizinga | Roman Jahoda | Artur Kejza Rasul Salimov |
2003 Katania | Mark Huizinga | Choi Sun-ha | Stefano Sorelli Gadir Gadirov |
2007 Hajdarabad | Ilias Iliadis | Ramziddin Sayidov | Hugo Pecanha Lyès Bouyacoub |
2011 Rio de Janeiro | Max Schirnhofer | Robert Krawczyk | Walter Facente Milan Randl |
2015 Mungyeong | Eduardo Bettoni | Rachid Assameur | Kim Hyung-ki Tsogtgerel Khutag |
2019 Wuhan | Michaił Igolnikow | Jung Won-joon | Piotr Kuczera Mehdiyev Mammadali |
Waga półciężka
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Luigi Guido | Semir Pepic | Lee Jung-young Filip Floricoiu |
1999 Zagrzeb | Aleksandr Michajlin | Luigi Guido | Jérémy Cillario Michael Jurack |
2003 Katania | Ihar Makarau | Dániel Hadfi | Gianluca Giaccaglia Bae Jin-bum |
2007 Hajdarabad | Utkir Kurbanov | Zoltán Pálkovács | Ihar Makarau Gianluca Giaccaglia |
2011 Rio de Janeiro | Luciano Corrêa | Benjamin van Leeuwaarde | Kacper Larem Thierry Fabre |
2015 Mungyeong | Toma Nikiforov | Lee Min-hyukr | Elmar Gasimov Rustam Szchalachow |
2019 Wuhan | Daniel Mukete | Cedric Olivar | Nijaz Iljasow Leonardo Goncalves |
Waga ciężka
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Rafał Kubacki | Sayed Mahmoud Miran | Jérôme Dreyfus Rusłan Szarapow |
1999 Zagrzeb | Pan Song | Ben Sonnemans | Rusłan Szarapow Timur Buchukuri |
2003 Katania | Aleksandr Michajlin | David Hernandez | Rusłan Szarapow Paolo Bianchessi |
2007 Hajdarabad | Martin Padar | Joao Gabriel Felizardo | Fabian Hubert Sung Hyun-hong |
2011 Rio de Janeiro | Pierre-Alexandre Robin | Faical Jaballah | Rafael Silva Liu Jia |
2015 Mungyeong | Mohammed Tayeb | Walter Santos | Omar Ehal Hamed Liu Jian |
2019 Wuhan | Inał Tasojew | Bekmurod Oltiboev | Anton Braczew David Moura |
Open
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Eric Krieger | Sayed Mahmoud Miran | Rusłan Szarapow Dmitri Platunov |
Kobiety
Waga ekstralekka
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1999 Zagrzeb | Wang Jing Ling | Cha Hyon-hyang | Marina Szamsutdinowa Natalia Szablinskaja |
2003 Katania | Gao Feng | Gabriela Tudor | Alina Alexandra Dumitru Volha Leszczanka |
2007 Hajdarabad | Gao Feng | Kim Song-kum | Ludmiła Bogdanowa Volha Leszczanka |
2011 Rio de Janeiro | Kim Sol-mi | Sarah Menezes | Alina Alexandra Dumitru Wu Shugen |
2015 Mungyeong | Maria Persidskaia | Luo Shanshan | Sarah Menezes Marine Lhenry |
2019 Wuhan | Chen Chen | Irina Dołgowa | Jon Yu-sun Li Jing |
Waga półlekka
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1999 Zagrzeb | Jinyan Wang | Sabrina Filzmoser | Marina Kowrigina Alena Karytskaya |
2003 Katania | Ludmiła Bogdanowa | Ludmiła Chramowa | Jaana Sundberg Rui Shan |
2007 Hajdarabad | Anna Charitonova | Wu Shugen | Petra Steinbauer Pak Myong-hui |
2011 Rio de Janeiro | An Kum-ae | Andressa Fernandes | Andreea Chițu Jaana Sundberg |
2015 Mungyeong | Anna Charitonowa | Morgane Lohezic | Lan Yu Putu Virgynia |
2019 Wuhan | Huang Liru | Lan Yu | Dijora Keldijorowa Coraline Marcus Tabellion |
Waga lekka
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Zulfia Guseinova | Wang Jinyan | Raffaella Imbriani Min Il-hwa |
1999 Zagrzeb | Ri Myong-hwa | Linli Zheng | Zulfia Guseinova Tatjana Iwanowa |
2003 Katania | Song Hong-ok | Beáta Ónody | Tatiana Szuszakowa Donghui Liu |
2007 Hajdarabad | Sabrina Filzmoser | Wang Hui | Barbara Letka Rosalba Forciniti |
2011 Rio de Janeiro | Wang Hui | Ketleyn Quadros | Sabrina Filzmoser Alina Ten |
2015 Mungyeong | Tatiana Kazeniuk | Rafaela Silva | Wang Hui Arleta Podolak |
2019 Wuhan | Rafaela Silva | Andreea Chițu | Arleta Podolak Maria Skora |
Waga półśrednia
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Tatiana Bogomyagkova | Qi Suxia | Walentina Kamsyłowa Monalisa Ion |
1999 Zagrzeb | Wang Xianbo | Raša Sraka | Anna Saraiewa Swietłana Ladkowa |
2003 Katania | Urška Žolnir | Zsuzsa Bejczi | Anna Sarajeva Kyong Sun-ji |
2007 Hajdarabad | Deborah Gravenstijn | Alina Puchowa | Song Hong-ok Gao Mingming |
2011 Rio de Janeiro | Urška Žolnir | Hilde Drexler | Gao Ming Kim Su-gyong |
2015 Mungyeong | Mariana Silva | Nina Milosević | Huang Lingling Pari Surakatova |
2019 Wuhan | Tang Jing | Kamila Badurowa | Ri Pok-hyang Darja Dawidowa |
Waga średnia
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Melanie Engoang | Wang Xianbo | Anja Theunis Yujing Nie |
1999 Zagrzeb | Claudia Zwiers | Mila Markova | Swietłana Galiant Kun Liu |
2003 Katania | Ylenia Scapin | Liu Dan | Raša Sraka Kim Yon-mi |
2007 Hajdarabad | Erica Barbieri | Liu Dan | Natalja Kuziutina Daniëlle Vriezema |
2011 Rio de Janeiro | Maria de Lourdes Portela | Raša Sraka | Anne Lisewski Tomo Angele Pascualine |
2015 Mungyeong | Alena Prokopenko | Maria de Lourdes Portela | Yan Zi Karolina Tałach |
2019 Wuhan | Alena Prokopenko | Alessandra Prosdocimo | Eliza Wróblewska Gulnoza Matniyazova |
Waga półciężka
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1999 Zagrzeb | Cwietana Bozhilowa | Tea Donguzaszwili | Goua Lou Yalo Yuan Hua |
2003 Katania | Lucia Morico | Michela Torrenti | Zhenxia Liang Anna Köpöczi |
2007 Hajdarabad | Flora Mhitarjan | Yang Xiuli | Raša Sraka Gilda Rovere |
2011 Rio de Janeiro | Daria Pogorzelec | Assunta Galeone | Chen Ying Marie Moulin |
2015 Mungyeong | Anamari Velenšek | Daria Pogorzelec | Nadia Merli Julia Tillmanns |
2019 Wuhan | Klara Apotekar | Evelin Salánki | Beata Pacut Vanessa Dureau |
Waga ciężka
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1999 Zagrzeb | Yu Lina | Wiktoria Kazunina | Hannah Ertel Galina Savenkova |
2003 Katania | Sirui Yan | Tea Donguzaszwili | Julija Barysik Jennifer Delpierre |
2007 Hajdarabad | Lucija Polavder | Yan Sirui | Anaid Mchitarjan |
2011 Rio de Janeiro | Anne-Sophie Mondière | Maria Suelen Altheman | Sha Lingmei Lucija Polavder |
2015 Mungyeong | Li Yang | Switłana Jariomka | Rochele Nunes Zhou Yafei |
2019 Wuhan | Wang Yan | Anamari Velenšek | Beatriz Souza Li Yang |
Open
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
---|---|---|---|
1995 Rzym | Wiktoria Kazunina | Olga Matwiejewa | Johanna Hagn Nie Yujing |
Medaliści zawodów drużynowych
Turnieje drużynowe mężczyzn
Medaliści zawodów drużynowych mężczyzn w judo wg edycji | |||
---|---|---|---|
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
1995 Rzym | Włochy Francesco Lepre Alessandro Pilati Giorgio Vismara Luigi Guido | Rosja Vardan Voskanyan Tagir Abdulaev Dmitri Platunov | Korea Południowa Choi Joe-yun Lee Jung-young Lee Song-hak |
Francja Jérôme Dreyfus Laurent François | |||
1999 Zagrzeb | Korea Południowa Cho Ha-suh Lee Won-san Seo Young-ho Seo Yoon-seok | Rosja Asłan Anaiew Aleksandr Michajlin Alexander Ridnyi Konstantin Sawcziszkin | Austria Franz Birkfellner Roman Jahoda Christian Neuhofer Patrick Reiter Roland Stegmüller |
Włochy Girolamo Giovinazzo Luigi Guido Giuseppe Maddaloni Michele Monti Andrea Scolari | |||
2007 Hajdarabad | Niemcy Adrian Kulisch Fabian Hubert Fabian Seidmumeier | Rosja Evgeny Kudyakov Alexander Buryłow Kamil Magomiedow | Białoruś Ihar Makarau |
Iran | |||
2011 Rio de Janeiro[3] | Brazylia Tiago Camilo, Luciano Corrêa, Leandro Cunha, Leandro Guilheiro, Felipe Kitadai, Bruno Mendonça, Rafael Silva, Hugo Pessanha | Korea Południowa Lee Chang-dong, Song Chang-hun, Baeg Chul-sung, Choi Gwang-hyeon, Koo Hwan, An Jeong-hwan, Cho Seung-kwon | Polska Sebastian Janicki, Tomasz Kowalski, Mariusz Janicki, Łukasz Błach, Kacper Larem, Janusz Wojnarowicz, Robert Krawczyk |
Algieria Abderrahmne Benamadi, Amar Benyakhlef, Iiyes Bouyacoub, Larbi Grini, Kamel Haroune, Youcef Haroune, Mohamed Amine Taib, Bilal Bourbiha | |||
2015 Mungyeong[4] | Brazylia Felipe Kitadai Charles Chibana Leandro Guilheiro Eduardo Bettoni Luciano Corrêa Leandro Cunha Walter Santos | Mongolia Batsuuri Adiya Ambaselmaa Bayarsaikhan Bayarmagnai Dagvadorj Sanduijav Dashtseren Enkhtur Enkhjargal Tumennasan Erdenetogtokh Tsogtgerel Khutag | Azerbejdżan Vugar Shirinli Nicat Şıxəlizadə Huseyn Rahimli Tural Safguliyev Elmar Gasimov |
Korea Południowa Hwang Dong-kyu Han Jang-soo Jung Min-hyuk Kim Ji-won Lee Jung-min Lee Min-hyuk Lee Seung-su | |||
2019 Wuhan | Rosja Obid Dzhebow, Islam Chametow, Armen Agaian, Aslan Łappinagow, Alan Kubiecow, Michaił Igolnikow, Inał Tasojew, Anton Braczew | Brazylia Charles Chibana, Eric Takabatake, Eduardo Katsuhiro, Eduardo Judy, Eduardo Bettoni, Rafael Macedo, David Moura, Leonardo Goncalves | Korea Południowa Kim Won-jin, Kim Kyeng-hoon, Kim Seong-jun, Jeong Yong-uk, Jung Won-joon, Lee Heon-jong, Lee Sung-ho, Mun Kyu-joon |
Francja Alister la Rocca, Quentin Joubert, Kevin Czernik, Joseph Terhec, Cedric Olivar |
Turnieje drużynowe kobiet
Medalistki zawodów drużynowych kobiet w judo wg edycji | |||
---|---|---|---|
Rok i miejsce | Złoto | Srebro | Brąz |
1999 Zagrzeb | Chiny Wang Jing Ling Jinyan Wang Linli Zheng Wang Xianbo Kun Liu Yuan Hua Yu Lina | Rosja Marina Szamsutdinowa Marina Kowrigina Tatjana Iwanowa Anna Saraiewa Swietłana Galiant Tea Donguzashvili Wiktoria Kazunina | Białoruś Natalia Szablinskaja Alena Karytskaya Elena Ismailowicz Swietłana Ladkowa Svetlana Skaczkowa Olga Tarasova Galina Savenkova |
Chorwacja Sabina Vlahović Aniko Tripolski Tatjana Starcević Petra Dapić Jadranka Pongrać Zorana Blazević | |||
2007 Hajdarabad | Chiny Gao Feng Wu Shugen Wang Hui Gao Mingming Liu Dan Yang Xiuli Yan Sirui | Włochy Erica Barbieri Rosalba Forciniti Francesca Congia Flavia Paganessi Gilda Rovere | Polska Agnieszka Czepukojć Kinga Kubicka Barbara Letka Paulina Rainczuk Katarzyna Wróbel |
Rosja Ludmiła Bogdanowa Anna Charitonova Alina Puchowa Natalja Kuziutina Flora Mhitarjan Anaid Mchitarjan | |||
2011 Rio de Janeiro | Brazylia Maria Suelen Altheman, Sarah Menezes, Érika Miranda, Maria de Lourdes Portela, Ketleyn Quadros, Mayra Aguiar, Mariana Silva, Andressa Fernandes | Chiny Chen Ying, Gao Ming, Wang Hui, Wu Shugen, Dou Yanfeng, Sha Lingmei, Luo Shanshan | Niemcy Anne Lisewski, Johanna Müller, Beatrice Rietz, Stephanie Steinmetz |
Włochy Valentina Aloisi, Francesca Congia, Rosalba Forciniti, Assunta Galeone, Flavia Paganessi, Gilda Rovere | |||
2015 Mungyeong[4] | Brazylia Erika Miranda Sarah Menezes Nadia Merli Rafaela Silva Mariana Silva Maria de Lourdes Portela Rochele Nunes | Polska Kinga Kubicka Halima Mohamed-Seghir Agata Ozdoba Daria Pogorzelec Arleta Podolak Karolina Tałach | Chiny Luo Shanshan Lan Yu Wang Hui Huang Lingling Yan Zi Li Yang Zhou Yafei |
Rosja Anna Charitonowa Ekaterina Onoprienko Maria Persidskaia Tatiana Kazeniuk Alena Prokopenko Pari Surakatova | |||
2019 Wuhan | Chiny Chen Chen, Huang Liru, Lan Yu, Li Jing, Li Yang, Tang Jing, Yan Zi, Wang Yan | Francja Marion Chaarre, Coraline Marcus Tabellioni, Maryline Loius Sydney, Cloe Yvin, Marie Moulin, Sylvanie Brisson, Vanessa Dureau, Julia Tolofua | Polska Anna Borowska Kinga Kubicka Agata Ozdoba-Błach Beata Pacut Karolina Pieńkowska Arleta Podolak Daria Pogorzelec Karolina Tałach-Gast Eliza Wróblewska |
Brazylia Larissa Pimenta, Eleudis Valentim, Gabriela Chibana, Tamires da Silva, Rafaela Silva, Alexia Castilhos, Ellen Santana, Beatriz Souza, Samanta Soares |
Klasyfikacja medalowa
* Polskę oznaczono tekstem pogrubionym(zarówno pozycję jak i wyniki).
Tabela medalowa (łączna oraz podział na mężczyzn i kobiety) | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pozycja | Reprezentacja | Razem | Mężczyźni | Kobiety | |||||||||||
Złoto | Srebro | Brąz | Ogółem | Złoto | Srebro | Brąz | Złoto | Srebro | Brąz | ||||||
1 | Rosja | 20 | 13 | 24 | 57 | 9 | 4 | 10 | 11 | 9 | 14 | ||||
2 | Chiny | 17 | 14 | 24 | 55 | 1 | 1 | 4 | 16 | 13 | 20 | ||||
3 | Brazylia | 12 | 10 | 15 | 37 | 7 | 4 | 10 | 5 | 6 | 5 | ||||
4 | Korea Południowa | 9 | 8 | 14 | 31 | 9 | 8 | 14 | 0 | 0 | 0 | ||||
5 | Włochy | 8 | 10 | 13 | 31 | 5 | 6 | 10 | 3 | 4 | 3 | ||||
6 | Słowenia | 5 | 4 | 4 | 13 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 3 | ||||
7 | Korea Północna | 5 | 3 | 11 | 19 | 1 | 1 | 3 | 4 | 2 | 8 | ||||
8 | Holandia | 5 | 3 | 1 | 9 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||||
9 | Austria | 3 | 5 | 5 | 13 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | ||||
10 | Francja | 3 | 4 | 11 | 18 | 2 | 2 | 7 | 1 | 2 | 4 | ||||
11 | Polska | 3 | 3 | 13 | 19 | 2 | 1 | 5 | 1 | 2 | 8 | ||||
12 | Uzbekistan | 3 | 3 | 3 | 9 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
13 | Bułgaria | 2 | 2 | 1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||
14 | Białoruś | 2 | 0 | 13 | 15 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 7 | ||||
15 | Niemcy | 2 | 0 | 10 | 12 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 6 | ||||
16 | Belgia | 2 | 0 | 4 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | ||||
17 | Azerbejdżan | 1 | 1 | 9 | 11 | 0 | 1 | 8 | 1 | 0 | 1 | ||||
18 | Algieria | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
Kazachstan | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||||
20 | Grecja | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
21 | Estonia | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Gabon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |||||
23 | Iran | 0 | 4 | 3 | 7 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
24 | Węgry | 0 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | ||||
25 | Słowacja | 0 | 3 | 4 | 7 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||
26 | Rumunia | 0 | 2 | 5 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | ||||
27 | Mongolia | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
28 | Tunezja | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
29 | Chorwacja | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
Turcja | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||
Ukraina | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | |||||
32 | Szwajcaria | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
33 | Finlandia | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
Gruzja | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||
35 | Bahrajn | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
Egipt | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||
Indonezja | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||
Kamerun | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||
Litwa | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||
Wybrzeże Kości Słoniowej | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||
Ogółem (40 państw) | 107 | 107 | 214 | 428 | 56 | 56 | 112 | 51 | 51 | 102 |
Zobacz też
- Polscy medaliści letnich igrzysk wojskowych
- Judo na światowych wojskowych igrzyskach sportowych
- Światowe wojskowe igrzyska sportowe
Przypisy
- ↑ CISM, Rome 1995: the 1st Military World Games [online], cism-milsport.org/eng [dostęp 1995-09-16] [zarchiwizowane z adresu 2003-11-19] (ang.).
- ↑ World Military Games, Judo tournament [online], judoinside.com/event [dostęp 1020-03-09] (ang. • hiszp. • fr.).
- ↑ 2011 World Military Games Teams Rio de Janeiro [online], judoinside.com/event [dostęp 1020-03-09] (ang. • hiszp. • fr.).
- ↑ a b 2015 World Military Games Mungyeong [online], judoinside.com/event [dostęp 1020-03-09] (ang. • hiszp. • fr.).
Bibliografia
- CISM, World Summer Games [online], cism-milsport.org [dostęp 2020-03-07] (ang.).
- Oficjalny portal judo [online], judoinside.com [dostęp 2020-02-02] (ang. • fr. • hiszp.).
- CISM Sports. Judo [online], milsport.one/sports [dostęp 2020-03-07] (ang.).
- p
- d
- e
- p
- d
- e
Letnie |
|
---|---|
Zimowe |
- p
- d
- e
- Igrzyska olimpijskie
- Mistrzostwa świata
- Mistrzostwa świata juniorów
- Mistrzostwa Europy
- Mistrzostwa Azji
- Mistrzostwa Afryki
- Mistrzostwa panamerykańskie
- Mistrzostwa Oceanii
- Mistrzostwa Ameryki Południowej
- Mistrzostwa Polski
- Akademickie mistrzostwa świata
- Wojskowe mistrzostwa świata
- Mistrzostwa Wspólnoty Narodów
Igrzyska | |||
---|---|---|---|
Świat |
|