St. Petersburg Open 2019
Miejsce | Rosja | ||
---|---|---|---|
Obiekt | Sibur Arena | ||
Nawierzchnia | Twarda (hala) | ||
Data | 16–22.09.2019 | ||
ATP Tour | |||
Kategoria | ATP Tour 250 | ||
Pula nagród | 1 248 665 $ | ||
Drabinka | 28S/16Q/16D | ||
Zwycięzcy | |||
Gra pojedyncza Daniił Miedwiediew | |||
Gra podwójna Divij Sharan Igor Zelenay | |||
| |||
Strona internetowa |
St. Petersburg Open 2019 – tenisowy turniej ATP kategorii ATP Tour 250 w sezonie 2019 z cyklu St. Petersburg Open rozgrywany w dniach 16–22 września 2019 roku w Petersburgu na kortach twardych w hali o puli nagród wynoszącej 1 248 665 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodnicy rozstawieni
Numer | Tenisista | Ranking | Osiągnięcie |
01 | Daniił Miedwiediew | 4 | zwycięstwo |
02 | Karen Chaczanow | 9 | 2. runda |
03 | Matteo Berrettini | 13 | ćwierćfinał |
04 | Borna Ćorić | 15 | finał |
05 | Andriej Rublow | 37 | ćwierćfinał |
06 | Michaił Kukuszkin | 56 | ćwierćfinał |
07 | Adrian Mannarino | 59 | 2. runda |
08 | Casper Ruud | 60 | ćwierćfinał |
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Daniił Miedwiediew | 6 | 7 | ||||||||||||||||
5 | Andriej Rublow | 4 | 5 | ||||||||||||||||
1 | Daniił Miedwiediew | 7 | 7 | ||||||||||||||||
Q | Jahor Hierasimau | 5 | 5 | ||||||||||||||||
3 | Matteo Berrettini | 65 | 63 | ||||||||||||||||
Q | Jahor Hierasimau | 7 | 7 | ||||||||||||||||
1 | Daniił Miedwiediew | 6 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Borna Ćorić | 3 | 1 | ||||||||||||||||
8 | Casper Ruud | 6 | 5 | 3 | |||||||||||||||
4 | Borna Ćorić | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||
4 | Borna Ćorić | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||
João Sousa | 6 | 65 | 1 | ||||||||||||||||
6 | Michaił Kukuszkin | 68 | 2 | ||||||||||||||||
João Sousa | 7 | 6 |
Faza początkowa
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
1 | Daniił Miedwiediew | 7 | 6 | |||||||||||||||
WC | Jewgienij Donskoj | 6 | 6 | WC | Jewgienij Donskoj | 5 | 3 | |||||||||||
LL | Matteo Viola | 2 | 1 | 1 | Daniił Miedwiediew | 6 | 7 | |||||||||||
WC | Dudi Sela | 3 | 0 | 5 | Andriej Rublow | 4 | 5 | |||||||||||
Ričardas Berankis | 6 | 6 | Ričardas Berankis | 4 | 7 | 1 | ||||||||||||
Q | Ilja Iwaszka | 6 | 0 | 4 | 5 | Andriej Rublow | 6 | 65 | 6 | |||||||||
5 | Andriej Rublow | 4 | 6 | 6 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
3 | Matteo Berrettini | 6 | 6 | |||||||||||||||
Roberto Carballés Baena | 6 | 7 | Roberto Carballés Baena | 1 | 2 | |||||||||||||
Martin Kližan | 2 | 5 | 3 | Matteo Berrettini | 65 | 63 | ||||||||||||
Q | Lukáš Rosol | 5 | 2 | Q | Jahor Hierasimau | 7 | 7 | |||||||||||
Q | Jahor Hierasimau | 7 | 6 | Q | Jahor Hierasimau | 6 | 6 | |||||||||||
Stefano Travaglia | 5 | 2 | 7 | Adrian Mannarino | 3 | 1 | ||||||||||||
7 | Adrian Mannarino | 7 | 6 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
8 | Casper Ruud | 63 | 6 | 6 | ||||||||||||||
Aleksandr Bublik | 7 | 4 | 2 | 8 | Casper Ruud | 6 | 6 | |||||||||||
Salvatore Caruso | 2 | 6 | 6 | Salvatore Caruso | 3 | 4 | ||||||||||||
Thomas Fabbiano | 6 | 3 | 3 | 8 | Casper Ruud | 6 | 5 | 3 | ||||||||||
Q | Aleksiej Watutin | 5 | 1 | 4 | Borna Ćorić | 3 | 7 | 6 | ||||||||||
Márton Fucsovics | 7 | 6 | Márton Fucsovics | 7 | 5 | 0k | ||||||||||||
4 | Borna Ćorić | 65 | 7 | 3 | ||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
6 | Michaił Kukuszkin | 6 | 7 | |||||||||||||||
WC | Jannik Sinner | 3 | 64 | 6 | Michaił Kukuszkin | 7 | 6 | |||||||||||
PR | Janko Tipsarević | 5 | 6 | 1k | LL | Damir Džumhur | 62 | 2 | ||||||||||
LL | Damir Džumhur | 7 | 3 | 3 | 6 | Michaił Kukuszkin | 68 | 2 | ||||||||||
João Sousa | 6 | 6 | João Sousa | 7 | 6 | |||||||||||||
PR | Jozef Kovalík | 2 | 3 | João Sousa | 7 | 6 | ||||||||||||
2 | Karen Chaczanow | 62 | 4 | |||||||||||||||
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (ATP) |
Zwycięzca | 203 410 | 250 |
---|---|---|
Finalista | 109 990 | 150 |
Półfinalista | 60 740 | 90 |
Ćwierćfinalista | 34 520 | 45 |
2. runda | 19 845 | 20 |
1. runda | 11 890 | 0 |
Gra podwójna
Zawodnicy rozstawieni
Numer | Tenisiści | Ranking | Osiągnięcie |
01 | Nikola Mektić Franko Škugor | 50 | półfinał |
02 | Sander Gillé Joran Vliegen | 94 | półfinał |
03 | Roman Jebavý Philipp Oswald | 106 | 1. runda |
04 | Marcelo Demoliner Matwé Middelkoop | 114 | 1. runda |
Drabinka
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($)[a] | Punkty (ATP)[b] |
Zwycięzcy | 66 740 | 250 |
---|---|---|
Finaliści | 34 200 | 150 |
Półfinaliści | 18 540 | 90 |
Ćwierćfinaliści | 10 600 | 45 |
1. runda | 6210 | 0 |
Uwagi
Bibliografia
- Drabinka gry pojedynczej. protennislive.com. [dostęp 2019-09-22]. (ang.).
- Drabinka gry podwójnej. protennislive.com. [dostęp 2019-09-22]. (ang.).
Linki zewnętrzne
- Drabinka eliminacji. protennislive.com. [dostęp 2019-09-22]. (ang.).
- p
- d
- e
ATP Tour 2019 / WTA Tour 2019 – Tydzień 38
WTA Tour | |
---|---|
ATP Tour |
|
- p
- d
- e
Turnieje tenisowe zaliczane do ATP Tour 2019
Wielki Szlem | |
---|---|
Turnieje Mistrzów |
|
ATP Tour Masters 1000 |
|
ATP Tour 500 | |
ATP Tour 250 |
|